Kaip efektyviai galima padidinti savo pardavimus?

O ar žinote, kad tik 30% viso turinio internete yra suvartojamas per tekstą, o likusieji 70% – per vaizdo įrašus. Tai reiškia, kad jūsų „Facebook“ teksto įrašai, „Google“ skelbimai, net ir Jūsų blogo įrašai nebėra tokie veiksmingi, kaip buvo prieš kelis metus. Štai kodėl video rinkodara su laiku tampa vis svarbesnė.

Čia pateikiamos trys esminės priežastys, kodėl video rinkodara yra naudinga Jūsų verslui.

  1. Video įrašas padidina konversijas.

Ar žinojote, kad jei į savo svetainę įtraukiate vaizdo įrašą, produkto ar paslaugos konversijos koeficientas padidėja iki 80%. Taip, 80 proc. Video turi vieną puikią kokybę, pritraukia dėmesį ir žmonės praleidžia daugiau laiko Jūsų svetainėje. Produkto reklaminis video, trumpas produkto žodinis pristatymas, ar net jo nufilmavimas 360 laipsnių kampu telefonu jau skatina konversijų augimą. Kiek tos konversijos didės, žinoma, priklauso nuo pasirinkto video formato ir kokybės, tačiau visi turime telefonus ir jau šiandien galime imtis veiksmų, kaip video rinkodara gali tapti Jūsų komunikacijos dalimi.

  1. Video rinkodara didina pasitikėjimą prekės ženklu.

Kaip Volstryto Vilkas, Jordan Belfort yra pasakęs, kiekvienam pardavimui reikalingos trys sąlygos: klientas pasitiki Jumis asmeniškai, Jūsų įmone ir Jūsų produktu. Daugelis tyrimų rodo, kad vaizdo įrašai, padeda didinti pasitikėjimą prekės ženklu. Video nėra vien informacijos perdavimo įrankis. Ir jei kas nors taip mano, praranda labai plačias galimybes, kaip video rinkodara gali kurti ilgalaikę vertę. Video turi tokią savybę, kad per juos lengva tapatintis su žmonėmis, esančiais prieš kamerą. Per video mes galime pažinti savo pašnekovą, suprasti, koks jis, pažinti jo asmenines savybes ir net jaučiame jo vertybes. Video yra tarsi, kaukės nusiėmimas, ar užkulisių atvėrimas ir tai yra be galo svarbu. Jei žiūrovas žino, kas slepiasi už prekės ženklo, jei jis jaučia, kad tai yra žmonės, kurie nuoširdžiai atsiveria prieš kamerą, jais galima pasitikėti. Tai parodo, kad Jūs prisiimate atsakomybę už savo prekės ženklą bei produktą.

  1. Lengviau pasiekti savo klientą paieškoje

Jei rūpinatės savo SEO, turėtumėte rūpintis savo video rinkodaros planu. „Google“ mėgsta vaizdo įrašą ir, jei skelbimas turi vaizdo įrašą su tinkamais raktiniais žodžiais, jis bus užregistruotas daug aukštesniu nei be vaizdo įrašo. Tinkamai sutvarkyti raktažodžiai Jūsų puslapio įraše bei pačiame video, kuris patalpintas į Youtube platformą, kartu sukuria didesnes galimybes pakliūti į aukštesnes paieškos pozicijas. Yra nustatyta, kad svetainės įrašai, kuriuose yra video, turi iki 53 kartus daugiau galimybių reitinguotis pirmajame „Google“ paieškos puslapyje. Ir dabar, įvedę betką

Padidėjęs poreikis vaizdo įrašams yra ne tik tendencija, bet ir informacijos vartojimo bei pramogų būdas, kurį mes naudosime dar ilgai, kol to nepakeis naujos technologijos. Ir dalis to padidėjusio poreikio priežasčių yra liberalizuotas video kūrimas. T.y., kad video šiandien glai kurti bet kas, kas turi išmanųjį telefoną. Todėl neįterpti video turinio į savo komunikaciją jau nebėra pasiteisinimų.

Kiekvienas kasdien stebi tam tikrą video turinį online. Taigi naudokitės tuo ir Jūs!

No responses yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *