Ok… Paprastas scenarijus: Jūs bandote susisiekti su žmogumi, kurio sprendimas gali būti reikšmingas Jūsų ateičiai, būsimam projektui ar situacijai, kurią turite prieš akis dabar. Kiekvienas verslu užsiimantis asmuo, priklausomai nuo svarbos organizacijoje, per dieną gauna bent nuo 5-ių iki 100-o laiškų. Per daug dažnai tie laiškai lieka neperskaityti, arba į juos nėra atrašoma. Ką daryti?

Asmeniškumas

Email marketingas ant mūsų kasdienės „lėkštutės“ jau daug metų. Kadaise el. laiško atidarymų procentas siekė apie 90%. 90%? Dabar tai neįsivaizduojami skaičiai, kai geras rezultatas šiomis dienomis yra apie 25%. Todėl ilgainiui verslas įsisavino nesudėtingą koncepciją – asmeniškumas. Laiškas su laiku tampa vis asmeniškesnis ir individualiai pritaikytas gavėjui, o laiško antraštė sėkmingai kelia atidarymo tikimybę joje paprasčiausiai įrašius gavėjo vardą. Progresas aiškus ir gražus. Kaip gi šiandien?

Lengvai pritaikoma ir per video

Išsiplėčiau, tačiau dabar prie konkretaus unikalaus pavyzdžio, kaip dar galima atkreipti Jums svarbių žmonių dėmesį? Video taip pat turi savo būdą tai padaryti. Žemiau matomas kadras gal dabar gali pasirodyti ir juokingas, tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokio tipo turinys turi žymiai didesnius peržiūros rodiklius. Pasak Vidyard atlikto tyrimo, tokių laiškų efektyvumas (Click through rate) padidėja apie 4,5 karto.

Įsivaizduokite vaizdo įrašą, kurio rodomas kadras yra, kaip New York Times Square ant milžiniškos iškabos yra rodomas Jūsų veidas.

Ar nepaspaustumėte tokio video ir neišklausytumėte jame esančios žinutės? Ir tai gali būti paprastas kolegos informavimas dėl svarbaus susitikimo, priminimas klientui, kad laukiate iš jo sutarties, o galbūt tai galėtų būti pirmasis kontakto užmezgimas siekiant įvykdyti didelį pardavimą. O kas jei sugebėtumėte tikslingai tokį turinį pateikti ne tik el. laiške, bet ir facebook ar instagram naujienų sienoje? Pritaikymas – neribotas!

Dėmesys – dėl jo kovoja kiekvienas verslas. Ir kuo daugiau žaidėjų rinkoje yra, kuo daugiau skirtingų komunikacijos kanalų, tuo kūrybiškumas, reikalingas pasiekti savo klientą, vis tampa svarbesnis. Kaip Jūs išsiskirsite šiandien?

No responses yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *